home onze vereniging activiteiten Forum verslagen Fotoalbums Contact
HET BESTUUR
VOORZITTER
Website verantw.
GILBERT MOERMAN
SECRETARIS

RENE VERHELST
ADJUNCT-
SECRETARIS
JOHAN
DESPEGHEL
ADJUNCT-
VOORZITTER
EDDY
DEWAELE
PENNING
MEESTER
PIET DECONINCK
 

HISTORIEK

Op donderdag 27 juni 1996 om 10h zijn samengekomen de heren Julien Vanvolcem, Rik Sobry en René Verhelst met de bedoeling te starten met een Antenne voor ASLK- gepensioneerden van West-Vlaanderen. Eerste vergadering op 09/08/96 : het bestuur werd aangevuld met Paul Verhulle, Gilbert Moerman en Gerard Demeester. Opening rekening 23/08/1996

Na het overlijden van Julien Vanvolcem werd Gerard Demeester voorzitter (15.09.98).
Bestuursleden René Verhelst, Rik Sobry , Dirk Depoortere , Gilbert Moerman en Paul Verhulle

In 2002 (07.02.02)werd Dirk Depoortere voorzitter na het overlijden van Gerard Demeesterop 16.01.02.
Paul Verhulle verliet het bestuur op 24.10.02. Later volgden als nieuwe bestuursleden Jozef Serlet (09.02.2003 ) en Jan Goens (05.04.2005 ). Deze laatste verliet het bestuur begin 2009.

Op 5 mei 2015 nam Dirk Depoortere ontslag als voorzitter en als bestuurslid. Ook Jozef Serlet verliet het bestuur. Op 11 juni 2015 werd beslist dat de ondervoorzitter Gilbert Moerman Voorzitter-ad interim werd.

Vanaf 2016 wordt Eddy Dewaele nieuw bestuurslid en later adjunct-voorzitter.
In 2017 wordt ook PIet De Coninck bestuurslid .
Op 13 juni 2018 nam Rik Sobry ontslag als penningmeester om gezondheidsredenen.
Vanaf 13 juni 2018 werd Piet Deconinck penningmeester.
Johan Despeghel werd vanaf die datum adjunct-secretaris.

 

PRIVACYVERKLARING

 

 

 

SITEMAP